Hakkımızda

Gizemli Konak

Hakkımızda

Gizemli Konak

Sizlere Egenin en güzel yerlerinden biri olan Ayvalıkta istisna bir dinlence mekanı sunuyoruz. Ayvalığın tarihi dokusundan ödün vermeden sizlere sunduğumuz bu mekanda konaklamanın ayrıcalığını yaşatmak istiyoruz. Gizemli Konak restore edilmiş taş bir mekandır.Bu otantik yapı mimariye uygun olarak döşenmiş ve modern olanaklarıyla rahat odalar sunmaktadır.Tesiste hergün 09:00 ile 11:00 arası organik kahvaltı servis edilmektedir.

Gizemli Konağın zarif odalarının tamamı ücretsiz wi-fi erişimli ve klimalı olup tv,özel kasa ,minibar,saç kurutma makinası size özel sunulmuştur.Her odada özel banyo ve konuk tuvaleti mevcuttur. Şömineli şık salonumuz akşamları bir içecek ile dinlenebileceğiniz sıcak ve samimi bir atmosfere sahiptir. Gizemli Konak şehir merkezinde olup denize 50 mt.mesafededir.

Ayvalık'ın merkezinde özel dekorasyonu ve zamanda yolculuğu andıran atmosferi ile siz değerli misafirlerimizi ağırlamanın haklı gururunu yaşamkaktayız. Mimarisinde "rembetiko" esintilerini taşıyan özel antika koleksiyonları ile hayatın bütün yorgunluğundan kaçabileceğiniz eviniz...

İnsanın zaman yolculuğu ile yaşamın kıymeti sonsuzluğa ulaşır, oteller kültürlere ev sahipliği yapar ve birbirinden güzel hatıralar bırakır.Yeryüzünde bazı mekânlar vardır ki yaşadıkları tarihe tanıklık ettikleri gibi tarihin kendisi de olurlar. Gizemli Konak şüphesiz ki o mekanlar arasındadır.

Gizemli Konak

Yaşama dokunan her mekân, geçmişle geleceğin buluştuğu yerdir. Öyle ki güncel ve geçmişi birbirinden ayıran her an karşımıza çıkan bilgilerin, duygularımızla en güzel biçimde bildikleri şekli verir; akla hayat, sanat ve bilimin izini sürmeye devam eder. Yaşamın ahengi ile boğuşurken gerçeği çoğaltırken anlamla birlikte kaynaklar büyür, hep ileriye gidiyoruz! Tıpkı Gizemli Konak gibi.

Bize Ulaşın
Image Image